Zyrtari i Nismës reagon ndaj Vetëvendosjes

Aktuale

Zyrtari i Nismës reagon ndaj Vetëvendosjes

Më: 12 prill 2021 Në ora: 12:51
Bilal Sherifi

Bilal Sherifi, një nga krerët e Nismës Socialdemokrate që nuk e kaloi pragun në zgjedhjen e fundit, ka reaguar ashpër ndaj përzierjes së Vetëvendosjes në Shqipëri.

“Hipokrit dhe të pangopshëm!

Kur VV- fiton me 50% të votave në Kosovë, ajo e quan Referendum!

Kur të tjerët fitojnë me 50% në Shqipëri e quajnë Pushtim!

Kjo qasje edhe një herë shpërfaq hipokrizinë dhe pangopësinë e VV-së!

Hipokrizia dhe Pangopësia janë vese që shkaktojnë vetëm gjëra të këqija!”, ka shkruar në statusin e tij në Facebook, Sherifi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat