PDK thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

Aktuale

PDK thërret konferencë të jashtëzakonshme për media

Më: 17 prill 2021 Në ora: 14:26
PDK

Partia Demokratike e Kosovës ka thirrur konferencë të jashtëzakonshme për media.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi nga zyra për informim e kësaj partie.

Konferenca do të fillojë në ora 16:00 dhe do të mbahet në selinë qendrore të partisë.

Njoftimi:

Partia Demokratike e Kosovës, sot, në ora 16:00 mban konferencë të jashtëzakonshme për media, në selinë e zyrës qëndrore.

Dita: E shtunë

Vendi: Selia Qendrore

Koha: 16:00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat