Haradinaj publikon foto me Ilir Metën: Me presidentin në çdo kohë

Aktuale

Haradinaj publikon foto me Ilir Metën: Me presidentin në çdo kohë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 22:06
Ilir Meta dhe Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, është takuar me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Këtë ai e ka bërë të ditur me anë të një postimi në Facebook.

“Me Presidentin në çdo kohë!”, ka shkruar Haradinaj.

Ndryshe, më 25 prill mbahen zgjedhjet nacionale në Shqipëri, teksa Ilir Meta ka qenë mjaft i përfshirë në fushatë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat