Qeveria mban mbledhje në ora 19:00

Aktuale

Qeveria mban mbledhje në ora 19:00

Më: 18 prill 2021 Në ora: 16:55
Qeveria e Kosovës

Sot në ora 19:00 do të mblidhet qeveria.

Një informatë të tillë e ka konfirmuar edhe Qeveria e Kosovës përmes një njoftimi për media, ndonëse nuk janë dhënë informata për arsyen e thirrjes së këtij takimi.

Mbledhja është thirrur për masat e reja Anti-COVID.

Qeveria ka miratuar masat anti-Covid më 5 prill, masa këto të cilat kanë hyrë në fuqi nga data 7 prill dhe janë të vlefshme deri më 18 prill.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat