Sveçla feston ditëlindjen, ja dedikimi i tij për urimet e shumta që ka pranuar

Aktuale

Sveçla feston ditëlindjen, ja dedikimi i tij për urimet e shumta që ka pranuar

Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:49
Xhelal Sveçla

Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka njoftuar përmes një postimi në Facebook se ka festuar ditëlindjen e tij.

Por, ai ka shkruar se nuk qenka aq e vështirë të festosh ditëlindjen për shkak të numrit të madh të vjetëve, sa qenka e vështirë t’u përgjigjesh numrit të pafund të urimeve.

Postimi i plotë:

Nuk qenka aq e vështirë të festosh ditëlindjen për shkak të numrit të madh të vjetëve 😊 sa qenka e vështirë t’u përgjigjesh numrit të pafund të urimeve.

Andaj faleminderit secilit dhe secilës veç e veç për urimet tuaja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat