Geci i del në mbrojte Donika Gërvallës: Si rrufeja - Zoti të bekoftë!

Aktuale

Geci i del në mbrojte Donika Gërvallës: Si rrufeja - Zoti të bekoftë!

Nga: N. H Më: 4 maj 2021 Në ora: 16:39
Kryediplomatja e Kosovës, Donika Gërvalla

Kryediplomatja e Kosovës, Donika Gërvalla, ka reaguar pas akuzave duke thënë se asnjëherë nuk do të ndalojë së kërkuari drejtësi për gjithë viktimat në Kosovë.

Këtë deklaratë Gërvalla e dha pas reagimeve ku thuhet se ajo ka thënë se do të dërgojë materiale në Speciale sapo të formohet kjo gjykatë.

 

Dje, sot por edhe nesër! Asnjeherë nuk do të pushoj së kërkuari drejtësi për të gjitha viktimat në Kosovë, pa marrë...

Posted by Donika Gërvalla-Schwarz on E martë, 4 Maj 2021

E, në mbrojte ka dal edhe veprimtari dhe anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Halil Geci, përcjell “Bota sot”.

Geci ka shkruar në profilin e tij në Facebook, se Gërvalla është e pakompromis që shkrep si rrufeja.

Ja shkrimi i tij:

Atdhetarja dhe politikania e pakompromis që shkrep si rrufeja. Zoti të bekoftë!
 

 

Atdhetarja dhe politikanja e pakompromis që shkrep si rrufeja ,Zoti të bekoft!

Posted by Halil Geci on E martë, 4 Maj 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat