​Një person shoqërohet në Polici për të shtënat në veri të Mitrovicës

Aktuale

​Një person shoqërohet në Polici për të shtënat në veri të Mitrovicës

Më: 10 maj 2021 Në ora: 16:51
Foto ilustrim

Në raportin e Policisë së Kosovës thuhet se ky njeri ka qëlluar disa herë nga një pistoletë dje pasdite, dhe dyshohet se ai më pas ka hedhur armën e tij në lumin Ibër.

Policia gjeti dhe konfiskoi në vend dy gëzhoja pistolete gazi.

Siç thuhet, me vendim të prokurorit, kjo çështje hyn në procedurë të rregullt.

Kujtojmë që policia nuk ka gjetur gëzhoja në vendin e ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat