Qytetari nga Klina e gjeti kuletën me 6 mijë euro, ia kthen pronarit

Aktuale

Qytetari nga Klina e gjeti kuletën me 6 mijë euro, ia kthen pronarit

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 18:29
Qytetari e gjeti kuletën me 6 mijë euro, ia kthen pronarit

Avni Pasha, pronar i një lokali në Klinë, ka bërë një gjest tejet human.

Ai ka gjetur një kuletë me 6000 euro, por i njëjti ia ka kthyer pronarit.

E ky veprim po vlerësohet dhe duartrokitet nga qytetarët që po raportojnë për rastin.

Nuk janë të pakta rastet kur qytetarët raportojnë gjësende të humbura të cilat më pas i kthehen pronarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat