Mërgimtari nuk respekton rregullat, kalon në të kuqen

Aktuale

Mërgimtari nuk respekton rregullat, kalon në të kuqen

Nga: A.Z Më: 3 gusht 2021 Në ora: 23:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Shkelja e rregullave të trafikut është bërë mjaft e shpeshtë, e një gjë e tillë ka ndodhur edhe sot.

Një veturë me targa të Gjermanisë shihet duke shkelur rregullat e trafikut.

Në pamjet e dërguara nga lexuesit e “Bota sot”, shihet se si ai nuk respekton semaforin, duke kaluar në dritën e kuqe.

Kjo ka ndodhur në lagjen Lakrishtë në kryeqytet.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat