Armend Zemaj tregon se kush do të jetë befasia e 17 tetorit

Aktuale

Armend Zemaj tregon se kush do të jetë befasia e 17 tetorit

Nga: P.R Më: 3 tetor 2021 Në ora: 15:19
Armend Zemaj, Lumir Abdixhiku dhe Hyri Dobrunaj

Deputeti i LDK-së që vjen nga Deçani, Armend Zemaj, përmes një postimi në facebook ka shkruar se Komuna e Deçanit do të jetë befasia e zgjedhjeve lokale, të cilat do të mbahen me 17 tetor.

“Deçani do të jetë befasia e këndshme e 17 tetorit. Qytetarët e Deçanit, janë më të vendosur se kurrë më parë për ndryshimin e madh. Ata, para kryetarit Abdixhiku folën bindshëm e me zë të lartë. E thanë fjalën e tyre”, shkruan Zemaj.

“Thanë se e duan Hyri Dobrunaj për kryetare të komunës dhe programin qeverisës të LDK-së, si mundësi zhvillimi për të gjithë“, ka shkruar deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, përcjellë “Bota sot“.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat