Kjo video tregon situatën e rëndë në veri, ja ҫfarë po bëjnë serbët

Aktuale

Kjo video tregon situatën e rëndë në veri, ja ҫfarë po bëjnë serbët

Nga: H.O. Më: 13 tetor 2021 Në ora: 10:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një situatë shumë e rëndë është aktualisht në veri të Mitrovicës.

Nga disa video që janë shpërndarë në rrjetet sociale janë parë veprimet e serbëve në këtë zonë.

Në këtë video nga aksioni i policisë reagimi i serbëve ishte i ashpër.

Dëgjohen sirena policie e zhurma nga aksioni./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat