Hamza voton në Mitrovicë, bënë thirrje që qytetarët të dalin të votojnë në mënyrë të dinjitetshme

Aktuale

Hamza voton në Mitrovicë, bënë thirrje që qytetarët të dalin të votojnë në mënyrë të dinjitetshme

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 10:19
Bedri Hamza

Të drejtën e votës sot e ushtroi edhe kandidati nga PDK, Bedri Hamza.

Ai ka votuar në shkollën fillore “Andon Zako Çajupi” në Mitrovicë.

Hamza në vendvotim ishte i shoqëruar nga gruaja e tij, dy vajzat si dhe djali.

Gjatë pronocimit pas votimit, Hamza bëri thirrje që qytetarët të dalin të votojnë në mënyrë të qetë dhe të dinjitetshme, siç dijnë mitrovicasit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat