Peci: Me Darkën e Lamës, nderuam jo vetëm prodhuesit, por edhe traditën tonë të lashtë 

Aktuale

Peci: Me Darkën e Lamës, nderuam jo vetëm prodhuesit, por edhe traditën tonë të lashtë 

Nga: A.SH Më: 25 tetor 2021 Në ora: 22:26
Foto nga takimi

Sonte nën patronatin e Presidentes Vjosa Osmani, u organizua Darka e Lamës.

Pjesëmarrës ishte ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i cili ka thënë se  nderuam jo vetëm prodhuesit, por edhe traditën tonë të lashtë të falënderimit për të mirat e mbledhura.

Postimi në Facebook

Nën patronatin e Presidentes Osmani, sonte u mblodhëm për të kremtuar të mirat e sivjetme të tokës sonë. Me Darkën e Lamës, nderuam jo vetëm prodhuesit, por edhe traditën tonë të lashtë të  falënderimit për të mirat e mbledhura. 

Toka jonë është begatia jonë. Prodhimet dhe sofra jonë qofshin të bekuara!

Image

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat