Policia në Pejë: Dyshohet se autobusi është sulmuar nga një person

Aktuale

Policia në Pejë: Dyshohet se autobusi është sulmuar nga një person

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 22:32
Veton Elshani

Zëvendësdrejtori Rajonal i Policisë në Pejë, Veton Elshani, ka thënë se dyshimet janë që autobusi ku vdiqën tre persona dhe një u plagos është sulmuar nga një person.

Ai ka theksuar se janë duke hetuar të gjitha pistat për të zbuluar se si ndodhi tragjedia në Gllogjan të Deçanit.

“Dyshimet janë se sulmi është kryer nga një person i vetëm”, është shprehur ai.

Elshani ka thënë se nuk dihen motivet që kanë çuar deri tek rasti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat