Meta uron Ditën e Flamurit: Së bashku me Lekën, nipi i Presidentit historik të Kosovës Ibrahim Rugova

Aktuale

Meta uron Ditën e Flamurit: Së bashku me Lekën, nipi i Presidentit historik të Kosovës Ibrahim Rugova

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:32
Ilir Meta dhe Leka

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar 28 nëntorin, festën e Pavarësisë së Shqipërisë me një foto të veçantë.

Ai ka publikuar një foto me nipin e Presidentit të ndjerë të Kosovës Ibrahim Rugova, teksa të dy bëjnë me duar simbolin e shqiponjës.

Postimi i plotë:

Të dashur miq,

Së bashku me Lekën, nipin e Presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova, ju urojmë të gjithë shqiptarëve kudo ndodhen: Gëzuar Pavarësinë e Shqipërisë, Ditën e Flamurit tonë Kombëtar!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat