“E forta e Gjilanit”/ Lutfi Haziri me dedikim prekës i jep kurajë Adriana Matoshit

Aktuale

“E forta e Gjilanit”/ Lutfi Haziri me dedikim prekës i jep kurajë Adriana Matoshit

Nga: M.L. Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 23:50
Lutfi Haziri dhe Adriana Matoshi

Ish kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri i ka dhënë mbështetje deputetes dhe aktores, Adriana Matoshi e cila njoftoi se i është rikthyer sëmundja.

Haziri në një postim në Facebook, e quajti Matoshin si “e forta e Gjilanit”, ndërsa shprehu besimin se ajo do ta kaloj sfidën.

Me durim e besim e kalon edhe këtë sfidë, e forta e Gjilanit. Ne e Gjilani të duam shumë!”, shkroi Haziri në Facebook.

Kujtojmë se Aktorja Adriana Matoshi ka rinisur betejën me tumorin në tru, që nëntë vite më parë e mposhti me sukses.

Këtë njoftim e ka dhënë vetë artistja përmes një shkrimi në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat