Tomë Gashi: Me Albinin, Vjosën e Glaukun referendumi serb nuk kalon – Serbia nuk mund të na poshtërojë!

Aktuale

Tomë Gashi: Me Albinin, Vjosën e Glaukun referendumi serb nuk kalon – Serbia nuk mund të na poshtërojë!

Nga: N. Sh. Më: 14 janar 2022 Në ora: 20:52
Albin Kurti, Vjosa Osmani dhe Glauk Konjufca

Edhe avokati Tomë Gashi ka reaguar për referendumin serb i cili po kundërshtohet nga Kosova.

Ai përmes një postimi në facebook, shrkuan se me Albinin, ky referendum nuk kalon në Kosovë.

Sipas tij, me Albinin, Vjosën e Glaukun, Serbia nuk mundet me na poshtëru.

“Me Albinin, Referendumi i Serbisë në Kosovë nuk kalon.

Serbia me Albinin, me Vjosën e me Glaukun ma nuk mundet të na poshtërojë”, shkruan Tomë Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat