“Elez Blakaj i duhet Kosovës”/ Ish-agjenti i SHIK-ut kërkon kthimin e tij: E sulmoi Ramush Haradinaj

Aktuale

“Elez Blakaj i duhet Kosovës”/ Ish-agjenti i SHIK-ut kërkon kthimin e tij: E sulmoi Ramush Haradinaj

Nga: N. Sh. Më: 17 janar 2022 Në ora: 12:31
Elez Blakaj dhe Ramush Haradinaj

Ish-prokurori Elez Blakaj i duhet Kosovës.

Kështu thotë ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari.

Ai kërkon që Blakaj të kthehet në Kosovë, pas largimit që bëri në kohën kur ishte kryeministër Ramush Haradinaj.

Blakaj është arratisur në SHBA.

Miftari në një postim thotë se në atë kohë Haradinaj e sulmoi Blakjan, të cilin e quan të ‘pamend’.

Postimi i plotë:

Elez Blakaj duhet t’i kthehet Kosovës.

Nëse në atë kohë të sulmonin të gjithë, e sidomos të sulmonte kryministri i pamend dhe i korruptuar Ramush Haradinaj, tani kanë ndërrur gjërat.

Kryministrin, presidenten, popullin do ta keni gjithmonë pran vetes.

Kthehu Kosovës, i duhet një drejtësi e paanshme e barabartë për të gjithë!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat