Mushkolaj: Më mirë na bjen me shku me jetu në veri, bile na pagun shteti rrymën

Aktuale

Mushkolaj: Më mirë na bjen me shku me jetu në veri, bile na pagun shteti rrymën

Më: 18 janar 2022 Në ora: 20:24
Imer Mushkolaj

Reagime të shumta ka ngjallur paralajmërimi për rritjen e çmimit të energjisë elektrike në Kosovë.

Shumë qytetarë po kundërshtojnë këtë paralajmërim të Qeverisë, ndërsa edhe analisti Imer Mushkolaj ka shkruar me ironi se qytetarët më mirë të shkojnë në veri, pasi atje shteti paguan rrymën e shpenzuar që nga paslufta.

Postimi:

“Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri. Bile na pagun shteti rrymën”,. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat