Gjykata Speciale me vendim të ri për paraburgimin e Salih Mustafës

Aktuale

Gjykata Speciale me vendim të ri për paraburgimin e Salih Mustafës

Më: 22 janar 2022 Në ora: 10:05
Sali Mustafa

Gjykata Speciale ia ka vazhduar paraburgimin Salih Mustafës.

Atij i është vazhduar paraburgimi nga Trupi Gjykues.

Me këtë rast, është urdhëruar mbrotja që të dërgojë parashtresa në lidhje me rishiqimin tjetër të paraburgimit deri më 11 mars.

 

Image
Ky është vendimi i tetë për paraburgim ndaj Mustafës.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat