Adriatik Kelmendi reagon ashpër pasi Qeveria riktheu orën policore: Çfarë hajva…

Aktuale

Adriatik Kelmendi reagon ashpër pasi Qeveria riktheu orën policore: Çfarë hajva…

Nga: A.ZH Më: 22 janar 2022 Në ora: 14:01
Adriatik Kelmendi

Gazetari Adriatik Kelmendi, ka reaguar ashpër pas shtrëngimit të masave anti-Covid në Kosovë.

Ai ka kritikuar Qeverinë, e cila ka kthyer orën policore nga ora 22:00 deri në orën 5 të mëngjesit, përcjell Bota sot.

Sipas tij, nuk sjell ndryshim ora policore nga koha kur infektoheshin 10 persona në ditë dhe tani rreth 3 mijë persona.

Reagimi i tij në Facebook:

Çfarë hajva… bre (mos ta përdori një fjalë më të rëndë). 

Si e parandalon virusin ora policore?!!! 

10 veta në ditë infektoheshin deri para dy javësh me orë policore, rreth 3000 tash me orë policore! Çfarë ndryshimi po sjellka?! Mos i maltretoni policët dhe qytetarët në hall.

Debi…zëm (mos ta përdori një fjalë më të rëndë).

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat