​Policia me aktivitete në zbatim të zbatimin e masave anti-COVID

Aktuale

​Policia me aktivitete në zbatim të zbatimin e masave anti-COVID

Më: 22 janar 2022 Në ora: 22:59
Foto nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës ka njoftuar se aktivitetet dhe kontrollet policore po vazhdojnë të realizohen në nivel vendi.

Me qëllim të ruajtjes së rendit dhe sigurisë publike, sigurisë në trafik, si dhe zbatimit të masave ndaj pandemisë COVID 19.

Ata po vazhdojnë me kontrolle nëpër rrugë dhe biznese me qëllim të respektimit të masave anti-COVID-19.

Kujtojmë që masat e reja kanë hyrë në fuqi nga sot.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat