Ramush Haradinaj: Albin Kurti edhe deklaratave të mia për kravata ja ke kalu sot

Aktuale

Ramush Haradinaj: Albin Kurti edhe deklaratave të mia për kravata ja ke kalu sot

Më: 24 janar 2022 Në ora: 17:43
Ramush Haradinaj

Debat i ashpër është zhvilluar sot në Kuvendin e Kosovës.

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka thumbuar kryeministrin Kurti në seancën e jashtëzakonshme, ku po debatohet për rritjen e energjisë elektrike.

Haradinaj i ka thënë Kurti se me deklaratat e tij gjatë këtyre ditëve, ia ka kaluar edhe tij lidhur me deklaratat për kravatat.

“Unë e di që zgjidhje të lehta nuk ka dhe nuk po flasim për diçka fantazim por beso që me disa deklarata edhe deklaratave të mija për kravata ja ke shku sot”, ka thënë Haradinaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat