Musliu-Kurtit: Mos ik o frikacak, reagon Konjufca, “mos ma kërcëno kryeministrin”

Aktuale

Musliu-Kurtit: Mos ik o frikacak, reagon Konjufca, “mos ma kërcëno kryeministrin”

Më: 24 janar 2022 Në ora: 18:15
Ganimete Musliu

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musli e ka quajtur frikacak kryeministrin Albin Kurti. 

Sapo Musliu doli në foltoren e Kuvendit, Kurti doli nga seanca.

Kjo bëri që deputetja Musliu t’i drejtohet: Rri këtu. Mos ik o frikacak.

Pas kësaj reagoi kryeparlamentari Glauk Konjufca, i cili me shaka i tha deputetes që të mos e kërcënojë kryeministrin.

“Gane mos ma kërcëno kryeministrin.”, tha ai

Kuvendi i Kosovës është duke debatuar rreth çmimit të energjisë elektrike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat