‘Oj zojë, mos fol kur flas unë, mos fol’ – plas sherri në mes Besa Gaxherrit e Kadaj-Bujupit

Aktuale

‘Oj zojë, mos fol kur flas unë, mos fol’ – plas sherri në mes Besa Gaxherrit e Kadaj-Bujupit

Më: 26 janar 2022 Në ora: 22:07
Besa Gaxherri e Kadaj-Bujupi

Një përplasje mes Besa Gaxherrit të LDK’së dhe Donika Kadajt, tash analiste ka lindur një debat i ashpër, pasi kjo e fundit tha se ‘LDK po viktimizohet me vrasjet e zyrtarëve të partisë’.

‘’Ty s’të ka ardh keq pse kanë ndodh vrasjet a. Me bo me ua lanë juve, ju i gjuni qeshtu sikur s’ka ndodh  kurrëgjë.

Mos fol kur flasë unë, mos fol. Zojë nuk janë këto tema se gjoja po them unë diçka nuk ke dashtë ne me ndodh kjo’’, tha Gaxherri.

‘’Nuk lëshohet ajo fjalë jeni viktimizu.’’,  i tha Gaxherri Kadaj-Bujupit

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat