Mimoza Kusari-Lila njofton se disa deputetë janë infektuar me Covid-19

Aktuale

Mimoza Kusari-Lila njofton se disa deputetë janë infektuar me Covid-19

Më: 27 janar 2022 Në ora: 11:43
Mimoza Kusari-Lila

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila ka konfirmuar sot se disa deputetë kanë rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. 

Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës ajo u ka uruar shërim të shpejtë të gjithë të infektuarve. 

“Më lejoni që të ju urojë shërim të gjithë deputetëve që kanë rezultuar pozitiv me Covid”, tha ajo. 

Kujtojmë që dje u konfirmuar se pozitiv me Covid-19 ka rezultuar edhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat