Besnik Bislimi tallet pak me Lumir Abdixhikun

Aktuale

Besnik Bislimi tallet pak me Lumir Abdixhikun

Më: 27 janar 2022 Në ora: 22:19
Besnik Bislimi, Lumir Abdixhiku

Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Besnik Bislimi ka reaguar mbi komentet e kreut të Lidhjes Demokratike të Kosovës në kuvend mbi energjinë elektrike.

Sipas bislimit Abdixhiku pretendon se është profesor i ekonomisë, dhe mban doktoraturë në këtë lëmi.

“Komentet që i ka dhënë ai në kuvend (për rrymën) nuk janë të denja as për një student të ekonomisë” ka thënë ai

Madje ai ka thënë se gabime të tilla nuk mund ti falen Abdixhikut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat