Agim Veliu e “sulmoi”, Lumiri e zgjedh këtë person kryetar të ri të LDK-së në Podujevë

Aktuale

Agim Veliu e “sulmoi”, Lumiri e zgjedh këtë person kryetar të ri të LDK-së në Podujevë

Nga: A.M. Më: 29 janar 2022 Në ora: 12:43
Dr. Ekrem Hyseni

Është duke u mbajtur Kuvendit i Lidhjes Demokratike në Podujevë.

Siç mëson “Bota sot”, kryetar i LDK-së në Podujevë është zgjedhur Dr. Ekrem Hyseni.

Sipas burimeve të “Bota sot” brenda Kuvendit, mësohet se Hyseni ka marrë 74 vota pro dhe 1 abstenim.

Ndryshe, ky kuvend është thirrur mbrëmë. Për këtë, ka reaguar edhe ish kryetari i kësaj dege, deputeti Agim Veliu.

Ai ka hedhur akuza ndaj kryetarit të LDK-së, Lumir Abdixhiut.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat