Meta uron Kosovën: Mirënjohje përjetë heronjve, dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë

Aktuale

Meta uron Kosovën: Mirënjohje përjetë heronjve, dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë

Më: 17 shkurt 2022 Në ora: 08:42
Ibrahim Rugova, Adem Jashari

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar Kosovën në 14 vjetorin e Pavarësisë.

Përmes një fotografi të presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova dhe heroit Adem Jashari, Meta tha ‘gjithmonë krah njëra-tjetrës’.

Postimi i Metës:

GËZUAR KOSOVË E DASHUR! Mirënjohje përjetë Heronjve, Dëshmorëve, luftëtarëve dhe etërve të Pavarësisë së Kosovës! Gjithmonë krah njëra-tjetrës!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat