Aksioni antidrogë − arrestohen gjashtë persona

Aktuale

Aksioni antidrogë − arrestohen gjashtë persona

Më: 20 prill 2022 Në ora: 21:12
Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person lidhur me operacionin kundër narkotikëve, i cili është zhvilluar gjatë ditës së sotme në Mitrovicë të Jugut dhe në Fushë Kosovë.

Si rezultat i vazhdimi të hetimeve, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Baki Kelani për ka bërë të ditur se është arrestuar edhe një person i cili është shtetas i Shqipërisë.

“Lidhur me operacionin policor të realizuar sot kundër narkotikëve, mund të konfirmojmë se si rezultat i vazhdimit të hetimeve intensive, është arrestuar edhe një person i dyshuar shtetas i Shqipërisë.

Numri i të arrestuarve ka arritur në gjashtë persona”, tha ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat