“Trauma e humbjes së pushtetit”/ Haxhi Avdyli reagon ndaj zhurmave të opozitës në Kuvend

Aktuale

“Trauma e humbjes së pushtetit”/ Haxhi Avdyli reagon ndaj zhurmave të opozitës në Kuvend

Nga: A.M Më: 5 maj 2022 Në ora: 13:55
Haxhi Avdyli

Deputeti nga radhët e ‘listës Guxo’, Haxhi Avdyli ka reaguar në lidhje me përplasjet dhe zhurmat që opozita po i krijon në seancën e Kuvendit.

Ai tha se kjo nervozë e partive opozitare flet shumë për krizën e tyre.

“Humbja e pushtetit nga ta si duket ka shkaktuar traumë të rëndë psikologjike. Por trauma më e madhe si duket po vie nga frytet e mira në qeverisjen e mirë të listës së referendumit të 14 shkurtit”, shkroi Avdyli në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Kjo nervozë kaq e madhe e opozitës e shpërfaqur përmes zhurmës e anarkisë flet më shumë për krizën e tyre.

Humbja e pushtetit nga ta si duket ka shkaktuar traumë të rëndë psikologjike. Humbja e privilegjeve korruptive nuk po arrihet të gëlltitet lehtë.

Por trauma më e madhe si duket po vie nga frytet e mira në qeverisjen e mirë të listës së referendumit të 14 Shkurtit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat