Mjeku nga QKUK tregon për gjendjen e të plagosurit në Kaçanik

Aktuale

Mjeku nga QKUK tregon për gjendjen e të plagosurit në Kaçanik

Më: 10 maj 2022 Në ora: 17:17
QKUK

Gjendja e të plagosurit në Kaçanik është shumë e rëndë.

Kështu tha për klanin drejtori i Qendres Emergjente Naser Syla.

Syla tha se i plagosuri po mbahet në respiratorë.

“Gjendja shumë e rëndë. Jemi duke u marrë me të. Është në aparat respiratorë, te shohim çka më tutje”.

Sot në Kaçanik ndodhi një rast tragjik ku u vra një person dhe një tjetër u plagos.

Bëhet e ditur se i ndjeri dhe i plagosuri janë Hasan dhe Kastriot Berisha, të cilët janë vëllezër mes vete.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat