I mëshon mbi 5 sekonda tavolinës me shishe Besnik Tahiri: A duhet kështu gjithë, që t’i sjellni ligjet

Aktuale

I mëshon mbi 5 sekonda tavolinës me shishe Besnik Tahiri: A duhet kështu gjithë, që t’i sjellni ligjet

Më: 11 maj 2022 Në ora: 12:43
Besnik Tahiri

Shefi i deputetëve të AAK, Besnik Tahiri, ka thënë se a duhet t’i mëshohet gjithmonë shishe tavolinës, që të sjellën ligjet në Kuvend.

A duhet me e marrë shishen me i mëshua kështu (i mëshon mbi 5 sekonda)…për me marrë vesh dhe me i sjell ligjet që i keni.

 A duhet me mëshua tavolinës kështu për me iu thane silleni Ligjin e Pagave.

Të kthehemi në një logjikë të shëndoshë të diskutimit”, ka thënë Tahiri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat