Fillon raportimin drejtori i AKI-së në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së

Aktuale

Fillon raportimin drejtori i AKI-së në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së

Më: 18 maj 2022 Në ora: 09:28
Pamje nga takimi

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Petrit Ajeti, ka filluar raportimin e tij në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë.

Mediet në këtë takim, janë lejuar vetëm të marrin pamje, ndërsa pritet që kryetarja e këtij Komisioni, Ganimete Musliu, të mbajë një konferencë për medie.

Pamje nga takimi.

Vijon...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat