Ahmeti: Në vitin 2013 bashkë me Albinin patëm vizituar SHBA-të, kemi qëndruar afër 10 ditë

Aktuale

Ahmeti: Në vitin 2013 bashkë me Albinin patëm vizituar SHBA-të, kemi qëndruar afër 10 ditë

Më: 22 maj 2022 Në ora: 18:04
Shpend Ahmeti dhe Albin Kurti

Ish-kryetari i Prishtinës, që dikur ishte edhe nënkryetar i Lëvizjes Vetëvendosje, ka kujtuar kohën kur nëntë vjet më parë kanë qenë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me Albin Kurti, i cili aktualisht është në ditën e 16 të qëndrimit atje.

Në vitin 2013 bashkë me Albinin dhe Visarin patëm vizituar SHBA-të. Kemi qëndruar afër 10 ditë dhe kemi vizituar 6 shtete”, ka shkruar Ahmeti në Twitter.

Kemi takuar kongresistë e senatorë, edhe State Dep.

Kemi mbajt ligjerata në universitete dhe kemi bërë homazhe te varret e Nolit e Konicës”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat