Protesta e restorantit në Prishtinë për viza, ua ndalon hyrjen shtetasve të BE-së

Aktuale

Protesta e restorantit në Prishtinë për viza, ua ndalon hyrjen shtetasve të BE-së

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 14:42
Pamje nga restoranti në Prishtinë

Revolta e qytetarëve të Kosovës, pas mos-liberlaizimit të vizave është e madhe.

Madje, një lokal në Prishtinë ka organizuar një protestë simbolike.

Ata ua kanë ndaluar hyrjen të gjithë shtetasve të BE-së.

Në disa fotografi të publikuara nëpër rrjete sociale shihet edhe një shenjë e vendosur në hyrje të restorantit.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat