Liberalizimi i vizave/ Nexhmedin Spahiu: Ky është rrenci më i madh në Evropë

Aktuale

Liberalizimi i vizave/ Nexhmedin Spahiu: Ky është rrenci më i madh në Evropë

Nga: A.M Më: 26 qershor 2022 Në ora: 10:09
Nexhmedin Spahiu

Analisti Nexhmedin Spahiu ka reaguar për mos liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës.

Ai komentoi një deklaratë të Vuçiqit kur thoshte se me 23 qershor do të liberalizoheshin vizat për Kosovën.

“Serbia e voton por nuk e beson Aleksandar Vuçiq-in, kurse 99% e kosovarëve e besuan Vuçiq-in se me 23 Qershor 2022 Kosova do ta merr liberalizimin e vizave. Popull i prirur me besu gënjeshtra edhe kur ato i thotë rrenci më i madh në Evropë”, shkroi Spahiu në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Serbia e voton por nuk e beson Aleksandar Vuçiq-in, kurse 99% e kosovarëve e besuan Vuçiq-in se me 23 Qershor 2022 Kosova do ta merr liberalizimin e vizave. Popull i prirur me besu gënjeshtra edhe kur ato i thotë rrenci më i madh në Evropë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat