Liri Loshi tallet me Isa Mustafën: Ishalla nuk bahet kaps Isa Mustafa

Aktuale

Liri Loshi tallet me Isa Mustafën: Ishalla nuk bahet kaps Isa Mustafa

Nga: H.O. Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:21
Isa Mustafa

Ish mjeku i UҪK-së, Liri Loshi në një postim të tij, është tallur me ish kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafa.

Loshi shkruan se derisa Mustafa kishte thënë se nuk merret me jashtëqitje, ‘ishalla nuk bëhet kaps’.

Postimi i plotë:

Ishalla nuk bahet kaps Isa Mustafa se qatherë e sheh sa asht e mirë jashtqitja. Ka me u kthy e me kqyr mrapa, vallahin!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat