Shkon në 149 numri i të infektuarve me ‘Covid 19’

Aktuale

Shkon në 149 numri i të infektuarve me ‘Covid 19’

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 07:05
Foto ilustrim

Në Kosovë, vazhdon të ketë rritje të numrit të të infektuarve me ‘Covid 19’.

Në një njoftim të Institutit për shëndetësi Publike thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar me këtë virus

Ministria e Shëndetësisë në vazhdimësi kanë bërë thirrje për vaksinim.

Gjithashtu kërkon kujdes të vazhdueshëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat