Publikohet raporti 24 orësh me Covid-19, kaq raste të reja u regjistruan

Aktuale

Publikohet raporti 24 orësh me Covid-19, kaq raste të reja u regjistruan

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Sërish është regjistruar numër i madh i rasteve me Covid-19.

Nga 570 testime të bëra, 164 qytetarë kanë dalë pozitiv me koronavirus.

Nuk raportohet për asnjë vdekje.

Ndërsa, bëhet e ditur për 49 të shëruar.

Numri i rasteve aktive ka arritur në 1.012.

Image
Statistikat nga MSH
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat