“A u knaqet?”/ Ky është momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Aktuale

“A u knaqet?”/ Ky është momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 00:40
Nuredin Lushtaku

Nuredin Lushtakut dhe të tjerëve u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh

Ish-nënkryetarit të komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtakut, dhe të pandehurve të tjerë, u është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

“Rrethanat e këtij rasti konsideroj se janë te montuara kundër meje dhe familjes time”, tha Lushtaku.

Ky është momenti kur ai dërgohet në paraburgim:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat