Ferat Shala deputetit të VV-së: Nuk replikoj me ty

Aktuale

Ferat Shala deputetit të VV-së: Nuk replikoj me ty

Më: 4 gusht 2022 Në ora: 17:32
Ferat Shala

Deputeti nga radhët e PDK-së, Ferat Shala, ka replikuar me kolegun e tij nga grupi i Vetëvendosjes, Halil Thaçin.

“Me klanin dhe fisin e tij nuk ka të bëjë as në parlament madje”, i ka thënë Shala, Thaçit, duke injoruar replikën e këtij të fundit.

“Unë prita që po më përgjigjet kryeministri, ministrja e Ekonomisë apo ministri i Financave, me të nuk replikoj”, deklaroi Ferati.

Kujtojmë që me herët fjalës së Shalës Thaçi iu është kundërpërgjigjur, duke pretenduar se deputeti nga PDK-së “vazhdueshëm spekulon”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat