​Dy të vdekur dhe 331 raste të reja me COVID në Kosovë gjatë 24 orëve

Aktuale

​Dy të vdekur dhe 331 raste të reja me COVID në Kosovë gjatë 24 orëve

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 12:23
Foto ilustrim

Dy qytetarë kanë humbur betejën me COVID gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Ndërsa janë regjistruar edhe 331 raste të reja.

Janë shëruar edhe 918 pacientë.

Në nivel vendi janë 7 399 raste aktive me COVID.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat