Pas sulmit kardiak vdes në moshë të re gazetari

Aktuale

Pas sulmit kardiak vdes në moshë të re gazetari

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 22:49
I ndjeri Nimet Isufi

Ka vdekur sot gazetari Nimet Isufi. Lajmi është bërë i ditur nga miku dhe kolegu i tij, Almer Toska.

Ky i fundit ka dhënë detaje lidhur me shkakun e ndarjes nga jeta të gazetarit duke thënë se ai ka pësuar një arrest kardiak.

“Me hidhërim të thellë, ju njoftoj që shoku dhe ish-kolegu ynë gazetar Nimet Isufi ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur sot pasdite për shkak të një arresti kardiak.

Allahu e mëshiroftë dhe e bëftë prej banorëve të xhenetit”, shkruan ai.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat