E dhimbshme: Ky është personi që vdiq dje nga rrufeja në Llaushë të Skenderajit

Aktuale

E dhimbshme: Ky është personi që vdiq dje nga rrufeja në Llaushë të Skenderajit

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 11:55
Xhavit Babaj

Ka vdekur 62 vjeçari Xhavit Babaj nga Skenderaji.

Ai  godit nga rrufeja dje në Llaushë të Skenderajt.

Gjatë muajve të fundit si pasojë e shkarkimeve të rrufeve edhe tre persona tjerë kanë humbur jetën.

IKSHPK gjatë një apeli të mëparshëm ka këshilluar qytetarët që të kenë kujdes gjatë kohës kur ka reshje atmosferike me bubullima.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat