Ministri Krasniqi merr pjesë ne ceremoninë komomerative në kujtim të Presidentit izraelit Shimon Perez

Aktuale

Ministri Krasniqi merr pjesë ne ceremoninë komomerative në kujtim të Presidentit izraelit Shimon Perez

Më: 16 shtator 2022 Në ora: 13:47
Elbert Krasniqi

Ministri i Pushtetit të Administrimit Lokal, Elbert Krasniqi ka marrë pjesë ne ceremoninë komomerative në kujtim të Presidentit të ndjerë izraelit Shimon Perez.

Të pranishëm në këtë ceremoni përveç ministrit Krasniqi ishin edhe Presidenti i Shtetit të Izrealit Sh.T.Z Isaac Herzog, Ministrja e Transportit dhe Sigurisë Rrugore të Izraelit znj. Merav Michaeli.

Postimi i plotë:

I nderuar të jem pjesë e ceremonisë komomerative në kujtim të Presidentit të ndjerë izraelit Shimon Perez, i cili ka inspiruar botën dhe ka trasuar rrugën drejt paqes.

Të pranishëm në këtë ceremoni ishin edhe Presidenti i Shtetit të Izrealit Sh.T.Z Isaac Herzog, Ministrja e Transportit dhe Sigurisë Rrugore të Izraelit znj. Merav Michaeli, anëtarë të korpusit diplomatik dhe personalitet të tjera të respektuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat