Bashkim Ramosaj i reagon Hysamedin Ferajt pasi i tha Haradinajt pse s’ishte vrarë në luftë

Aktuale

Bashkim Ramosaj i reagon Hysamedin Ferajt pasi i tha Haradinajt pse s’ishte vrarë në luftë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 14:34
Hysamedin Feraj

Kryetari i Deçanit Bashkim Ramosaj i ka reaguar këshilltarit të Albin Kurtit, Hysamedin Ferajt, pasi ky i fundit tha se përse nuk është vrarë në luftë Haradinaj por vëllezërit e tij.

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje Hysamedin Feraj, gjatë ditës së sotme përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ka shkruar “Ramushi vazhdoi të ankohet pse Serbia nuk e ka vrarë Albin Kurtin në burg, pa dhënë përgjigje pse nuk e ka vrarë Ramushin gjatë luftë por vëllezërit e tij, dhe pse mbas lufte Vuçiqi e dërgoi natën e me urgjencë Listën serbe që ta bëjë Ramushin kryeministër!”.

Ndërsa Ramosaj në një postim në rrjetin social “Facebook”, ka publikuar një fotografi të Hysamedin Ferajt dhe shkruar “Qenefi që shkruan!”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat