Vlora Çitaku ‘shpërthen’ në lot gjatë emisionit, flet për humbjen e personit të dashur në jetën e saj

Aktuale

Vlora Çitaku ‘shpërthen’ në lot gjatë emisionit, flet për humbjen e personit të dashur në jetën e saj

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 18:59
Vlora Çitaku

Vlora Çitaku shpalosi shumëçka nga jeta e saj private dhe profesionale, duke treguar për momentet e lumtura dhe ato të vështira.

Duke folur për këto të fundit, ajo nuk i mbajti lotët gjersa foli në detaje për humbjen e personit të dashur në jetën e saj.

“Ishte shumë i rëndësishëm për mua, kishim një lidhje shumë të afërt dhe të veçantë”, tha ajo pos tjerash.

Për të kuptuar se për kë bëhet fjalë, mund ta shikoni videon më poshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat