Mbledhja Shqipëri-Kosovë, Basha nga Kuvendi: Një moment emocionues në prag të Pavarësisë

Aktuale

Mbledhja Shqipëri-Kosovë, Basha nga Kuvendi: Një moment emocionues në prag të Pavarësisë

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 11:46
Foto nga takimi

Edhe pse nuk ka qenë shumë i pranishëm në Kuvend, ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk kishte si të mungonte në seancën e parë plenare të përbashkët Shqipëri-Kosovë.

Ai ka publikuar një foto në rrjetet e tij sociale i ulur bashkë me ligjvënës të tjerë të Partisë Demokratike dhe kolegë nga Kosova.

Basha: Nisim sot mbledhjen e parë të përbashkët të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kuvendit të Kosovës. Një moment i bukur dhe emocionues në prag të ditës së Pavarësisë dhe themelimit të Shtetit shqiptar.  

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat