Dosja e vrasjes së 35-vjeçares, i dyshuari kishte aktakuzë

Aktuale

Dosja e vrasjes së 35-vjeçares, i dyshuari kishte aktakuzë

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 21:55
Hamide Magashi

Një vrasje makabre ka ndodhur sonte rreth orës 18:00 në oborrin e Klinikës së Gjinekologjisë, në QKUK, në Prishtinë.

Një grua 35-vjeçare është vrarë me armë zjarri përballë hyrjes së Klinikës së Gjinekologjisë.

Dyshohet se autor është bashkëshorti i saj.

KALLXO.com zbulon se personi i dyshuar kishte aktakuzë për kanosje.

Aktakuza është ngritur më 10 gusht të këtij viti në Gjykatën e Ferizajt.

Aktakuza është për kanosjen ndaj bashkëshortes së tij, tashmë viktimë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat